Ο Συλλόγος ΑμεΑ Αργολίδας αναζητά εθελοντές
![](https://www.amea-care.gr/wp-content/uploads/2018/10/10986478_850944888359425_2464852883948892965_n-780x405.jpg)
Ο Σύλλογος Ατόμων με Αναπηρίες Αργολίδας ζητά την εθελοντική στήριξη για την υλοποίηση των εκπαιδευτικών προγραμμάτων 2018-2019 σχετικά με την δημιουργική απασχόληση νεαρών ΑμεΑ του συλλόγου.
Μπορείτε να επικοινωνήσετε είτε στο e-mail του συλλόγου info@ameaargolidas.gr ή στην σελίδα του στο Facebook σχετικά με ώρες και μέρες που μπορείτε να στηρίξετε.
Ευχαριστούμε εκ των προτέρων!