Ο Γιώργος Σαββίδης έκανε το καλύτερο δώρο σε ΑμεΑ οπαδό του ΠΑΟΚ (pics)
Σπουδαία κίνηση του Γιώργου Σαββίδη
![](https://www.amea-care.gr/wp-content/uploads/2019/04/2130367_0-780x405.jpg)
Η μεγαλύτερη ανταμοιβή για την οικογένεια Σαββίδη είναι η ευγνωμοσύνη του λαού του ΠΑΟΚ για το πρωτάθλημα που χάρισε στον «δικέφαλο του βορρά». Γι αυτό κι ο Γιώργος Σαββίδης, το έδειξε έμπρακτα, προχωρώντας σε μία κίνηση ανθρωπιάς, που είχε μικρό «κόστος» για τον ίδιο, αλλά αποτέλεσε δώρο ζωής για έναν πιστό οπαδό των Θεσσαλονικέων.