Μας έβαλε τα γυαλιά η μικρή Αντριάνα -Έγραψε παραμυθάκι για να βοηθήσει τα παιδάκια που παλεύουν με τον καρκίνο και μάζεψε €3000
![](https://www.amea-care.gr/wp-content/uploads/2018/08/ΣΣΣ.jpg)
Ένα μικρό κοριτσάκι αποφάσισε πως δεν μπορούσε να μείνει αμέτοχο στη μάχη που δίνουν καθημερινά τα παιδάκια που παλεύουν με τον καρκίνο και τη λευχαιμία και θέλησε να βοηθήσει ενισχύοντας την προσπάθεια του Συνδέσμου «Ένα Όνειρο Μια Ευχή»
Η ανταπόκριση του κόσμου ήταν θερμή και τα αντίτυπα πουλήθηκαν σε 3 εβδομάδες.
Η μικρή η Αντριάνα παράδωσε στον πρόεδρο του Συνδέσμου «Ένα Όνειρο Μια Ευχή», κύριο Γιώργο Πενηνταέξ, το ποσό των €3,026.00 που εξασφάλισε από τις πωλήσεις του παραμυθιού της.
Δίπλα της σε όλη αυτή την προσπάθεια οι γονείς της, Τζωρτζίνα και Σάββας Ισοβίτη.
Μπράβο της!