Η ξεχωριστή είσοδος των παικτών στο ΠΑΟΚ – Απόλλων Σμύρνης (pics)
![](https://www.amea-care.gr/wp-content/uploads/2018/10/1991202-635x405.jpg)
Μια ξεχωριστή είσοδο πραγματοποίησαν στην αναμέτρηση μεταξύ του ΠΑΟΚ και του Απόλλωνα Σμύρνης οι παίκτες, καθώς εισήλθαν στον αγωνιστικό χώρο συνοδευόμενοι από άτομα με το αμαξίδιο τους.
Διαφορετική ήταν η παρουσίαση των δύο αντίπαλων ομάδων στην αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τον Απόλλωνα Σμύρνης στο γήπεδο της Τούμπας.
Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ, μέσω του PAOK Action, σε συνεργασία με το Σώμα Φίλων ΑμεΑ «Δράση για το κάτι άλλο», χάρισαν μια ξεχωριστή στιγμή σε όσους βρέθηκαν στην Τούμπα.
Η εικόνα αυτή δεν άφησε ασυγκίνητους όσους βρέθηκαν στο γήπεδο, που χάρισαν στους παίκτες αλλά και τους συνοδούς τους, το θερμότερο τους χειροκρότημα.
Δείτε παρακάτω τις σχετικές εικόνες: